Remi Tomislava i Turbine, pobjeda Šujice protiv Kamešnice

3333

U 17. kolu Druge lige FBiH, skupine Jug, seniori HNK Tomislav na svome terenu odigrali su 1:1 protiv jablaničke Turbine. HNK Tomislav je u prvome poluvremenu loše otvorio utakmicu, gosti su iskoristili udarac iz kuta te poveli s 1:0. Nakon početnoga šoka igrači Tomislava krenuli su napadački i nisu dozvolili gostima da prijeđu polovicu terena. U drugome poluvremenu pritisak je nastavljen te iz jedne fine akcije Marko Šteko postiže pogodak za končanih 1:1.

NK Šujica – NK Kamešnica 3:2

U okviru 17. kola 2.lige Jug, nogometaši Šujice na domaćem terenu igrali su protiv Kamešnice. Šujičani su slavili rezultatom 3:2.
Šujičani su boljom igrom, većim zalaganjem i htjenjem na terenu pokazali puno više, pogotovo u prvome poluvremenu kada su i poveli s dva gola razlike. Posebno se istaknuo mladi Stipić s dva gola te pogotkom u gredu s velike udaljenosti. U drugome poluvremenu nogometaši Kamešnice počeli su malo bolje igrati no ipak nedovoljno za preokret. Golove za Kamešnicu postigli su Tomislav Pervan i Marko Pervan.

Omladinska liga
U okviru Omladinske lige, juniori i kadeti Tomislava, gostovali su u Rami. Kadeti su pobijedili 1:0, a juniori 2:0.

Međužupanijska liga

U Međužupanijskoj ligi pioniri i početnici Tomislava bili su na teškome gostovanju u Grudama. Pioniri su poraženi 1:0 dok su početnici izborili vrijedan bod, odigravši 1:1.
Istoga dana odigran je i neslužbeni susret najmlađih igrača ovih klubova. Selekcija cicibana HNK Tomislav pobijedila je s gotovo nevjerojatnih 12:1.